• Dungeons & Dragons Book The Making of Original D&D: 1970 - 1977 (edycja angielska)

Symbol: D39230000

Gry planszowe i akcesoria Dungeons & Dragons

399.95 -13% 349.95
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
399.95
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty - opłata przy odbiorze 0
Odbiór osobisty - opłata z góry 0
DPD Pickup 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 0
Kurier DHL 0
Dostępność 3 szt.

Pytania? Zajrzyj na dolną stopkę strony!

Oto ostateczny zapis powstania Dungeons & Dragons. The Making of Original D&D to niezwykły zbiór rzadkich dokumentów, które rzucają światło na historię powstania D&D. Odkryj materiały, które nigdy nie zostały upublicznione, w tym pierwszy szkic oryginalnego D&D autorstwa Gary'ego Gygaxa oraz wcześniej opublikowane pisma, takie jak oryginalne broszury i dodatki D&D z 1974 roku w „białej skrzynce”. Każdy dokument jest opatrzony wnikliwym komentarzem jednego z czołowych historyków gry, Jona Petersona.

Zastrzeżenie:

My (Czarodzieje) zdajemy sobie sprawę, że część starszej zawartości tego produktu nie odzwierciedla dzisiejszych wartości serii Dungeons & Dragons. Niektóre starsze treści mogą odzwierciedlać uprzedzenia etniczne, rasowe i płciowe, które były wówczas powszechne w społeczeństwie amerykańskim. Te obrazy były błędne wtedy i są błędne dzisiaj. Treść jest prezentowana w takiej formie, w jakiej została pierwotnie stworzona, ponieważ inne postępowanie byłoby równoznaczne z twierdzeniem, że takie uprzedzenia nigdy nie istniały. Dungeons & Dragons uczy, że różnorodność jest siłą, dlatego staramy się, aby nasze produkty D&D były jak najbardziej przyjazne i włączające. Ta część naszej pracy nigdy się nie skończy.

Zawartość:

  • Odkryj pierwszą wersję oryginalnego D&D, nigdy dotąd nieupublicznianą. Ten dokument z 1973 roku, sporządzony na domowej maszynie do pisania Gygaxa, zawiera odręczne notatki zarówno Gygaxa, jak i Arnesona.
  • Odkryj około 30 wczesnych artykułów i rzadkich dokumentów, które kładą podwaliny pod współczesne D&D, w tym niepublikowaną korespondencję pomiędzy Gygaxem i Arnesonem.
  • Przejrzyj niezwykły zbiór artykułów w magazynach i fanzinach, z których wiele nie jest już publicznie dostępnych lub pozostaje nieodkrytych przez historyków D&D i fanów klasycznego D&D.
  • Przeglądaj faksymile wszystkich pierwszych wydań Original D&D, zebrane w jedną książkę po raz pierwszy w historii wydawniczej D&D.
  • Poznaj proces tworzenia i rozwoju oryginalnej gry z 1974 roku, korzystając z wnikliwego komentarza Jona Petersona, jednego z czołowych historyków D&D.
  • Upamiętnij naszą 50. rocznicę, składając hołd przeszłości D&D. Zapraszamy Cię do spojrzenia wstecz na historię D&D wnikliwym okiem, świętując, jak daleko zaszło D&D. Za 50 lat i kolejnych 50!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie